| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Posten | ≤ 12 |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ450mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Motor (voor) Macht | Compenseer drukmotor: 0.37kw |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | φ (140-320) mm× (80-260) mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Motormacht | Totale Macht: 11KW×3 |
| Snelheid | Schurende Snelheid: 2160r/min |
| Functie | Binnenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Posten | ≤ 10 |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ320mm×250mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ200mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Compenseer drukmotor: 0.37kw |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor metaaldekking |
|---|---|
| Posten | ≤ 12 |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ300mm×100mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ400mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Compenseer drukmotor: 0.37kw |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor metaaldekking |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ400mm×50mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ430mm ×330mm (Dia.×Thickness) |
| Werkstukholding | Vacuümadsorptie |
| Motor (voor) Macht | Werkstukmotor: 0.75kw×2 |
| Functie | Het binnen of buiten schuren voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | φ (160~320) mm× (50~300) mm (Dia.×H) |
| Grootte van Abrasivebelt | ≤50m×30mm (L×W) |
| Motor (voor) Macht | Schurende Wielmotor: 4kw×1 |
| Snelheid | Werkstuksnelheid: (Regelbaar) 70-1450r/min |
| Functie | Het binnen of buiten schuren voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | φ (160~300) mm× (80~300) mm (Dia.×H) |
| Grootte van Abrasivebelt | ≤50m×33mm (L×W) |
| Motor (voor) Macht | Schurende Wielmotor: 4kw×1 |
| Snelheid | Werkstuksnelheid: (Regelbaar) 70-1450r/min |
| Functie | Het binnen of buiten schuren voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | φ (100~350) mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Werkstukmotor: 4kw×2 |
| Werkstuksnelheid | (Regelbaar) 1370r/min |
| Werkstukholding | Vacuümadsorptie |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |