| Functie | Het externe oppoetsen van ovaal, driehoek, rechthoek en andere metaalwaren |
|---|---|
| Max. Grootte van Werkstuk | Rechthoek: 400mm×400mm×120mm (L×W×H) |
| Snelheid van Schurend Wiel | Schurend Wiel: (Regelbaar) 2160r/min |
| Grootte van Schurend Wiel | Dia.: 460mm, Dikte: 150mm |
| In de was gezette Manier | De stevige (facultatieve) was van het waswater |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Energieverbruik | Laag |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Applicatie | Kookgereiproductie |
| Afmetingen | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Besturingssysteem | PLC |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ400mm×350mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Motormacht | Totale Macht: 11KW×2 |
| Snelheid | Schurende Snelheid: 2160r/min |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan (bodem, kant & rand) |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ400mm×300mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ460mm (Dia.) |
| Motormacht | Schurende Wielmotor: 11kw ×1, 7.5kw×1, 5kw×1 |
| Snelheid | Schurende Snelheid: 2160r/min |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan (Bodem) |
|---|---|
| Posten | 4 |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ120mm×120mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ400mm (Dia.) |
| Motormacht | Schurende Wielmotor: 7.5kw×1 |
| Functie | Het binnen of buiten schuren voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | φ (100~350) mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Werkstukmotor: 4kw×1 |
| Werkstuksnelheid | (Regelbaar) 800r/min |
| Werkstukholding | Vacuümadsorptie |
| Functie | composiet metalen pot bodemdruk inductieverhitting lassen |
|---|---|
| Afmeting werkstuk | (100-300)mm*350mm |
| Aluminiumdikte | 0.412mm |
| Macht | 100 kW, 300 kHz, 380 V/440 V |
| Afmeting | 2800mm*2370ymm*2000mm |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |