| Functie | Binnen en buitenpoetsmiddel voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ600mm×600mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ400mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Werkstukmotor: 1.5kw×1 |
| Snelheid | Werkstuk: (Regelbaar) 28-140r/min |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor ovendeksel |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ400mm×600mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ460mm (Dia.) ×650mm (Dia.×Thickness) |
| Motor (voor) Macht | Schurende Wielmotor: 18.5kw×1 |
| Snelheid | Schurende Snelheid: 2000r/min |
| Functie | Het binnen of buiten schuren voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | φ (160~320) mm× (50~300) mm (Dia.×H) |
| Grootte van Abrasivebelt | ≤50m×33mm (L×W) |
| Motor (voor) Macht | Schurende Wielmotor: 4kw×1 |
| Snelheid | Werkstuksnelheid: (Regelbaar) 70-1450r/min |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Posten | ≤ 12 |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ450mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Motor (voor) Macht | Compenseer drukmotor: 0.37kw |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan (bodem, kant & rand) |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ400mm×300mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ460mm (Dia.) |
| Motormacht | Schurende Wielmotor: 11kw ×1, 7.5kw×1, 5kw×1 |
| Snelheid | Schurende Snelheid: 2160r/min |
| Voedingsspanning | 380V ± 10% 50HZ |
|---|---|
| Ladingshoogte | 850 mm Afstand van de vloer |
| Vervoer snelheid op transportband | V=0,5~3,0 m/min (oneindig verstelbaar) |
| Draagvermogen van transportband | ≥ 50 kg/m2 |
| Inlaat- en uitlaatgrootte van de reinigingsmachine | Breedte 500 mm, hoogte 330 mm (de afstand van de meshband tot het mondstuk is ongeveer 300 mm) |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Functie | Randknipsel het in orde maken Kralenversiering & het Aandringen op metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ325mm×300mm (Dia.×H) |
| Dikte | ≤0.8mm |
| Motor (voor) Macht | Werkstukmotor: 4kw×2 |
| Snelheid | Werkstuksnelheid: (Regelbaar) 28-140r/min |
| Functie | Het ruwe, fijne en spiegel oppoetsen van de binnenlandse oppervlaktehoeken van diverse ronde metaalw |
|---|---|
| Polishable Deel | Kan buiten oppoetsen, bodem of rand van het werkstuk |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ220mm (Dia.) |
| Snelheid | Werkstuk: 28-140r/min |
| Functie | Binnenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Max. Grootte van Werkstuk | ≤φ220mm×160mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ200mm (Dia.) ×160mm (Dia.×H) |
| Motor (voor) Macht | Y-as servomotor: 0.55kw×1 |
| Snelheid | Werkstuk: (Regelbaar) 28-140r/min |