| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V facultatief |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productgrootte | aanpasbaar |
| Modelnummer | SK - 001, SK - 002, etc. (aanpasbaar) |
| Gootsteentype | Dubbel - kom, enkele - kom |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productgrootte | Aanpasbaar |
| Modelnummer | SK - 001, SK - 002, etc. (aanpasbaar) |
| Gootsteentype | Dubbel - kom, enkele - kom |