| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | φ (140-300) mm×300mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Motormacht | Werkstukmotor: 0.37kw×2 |
| Werkstukholding | Vacuümadsorptie |
| Afmeting | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
|---|---|
| Alkali vloeibare tant (zure tank) temperatuur) | ≤65° (regelbare of auto constante temperatturefunctie (standaardmodel))) |
| Drogere temperaturen | ≤120° (regelbare of auto constante temperatturefunctie (standaardmodel))) |
| Waterverbruik | 1.5~2.5t/h (normaal) |
| Geschatte macht | ongeveer 265kw |
| Verpakking Details | Zeewaardige verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 30-50 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 30 sets per jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Verpakking Details | Zeewaardige verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 30-50 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 30 sets per jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Centrifugaalfan | CC -laser |
|---|---|
| Afstandsbediening | CC -laser |
| Machinetype | Roll -type vezel lasersnijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Verpakking Details | zeewaardig verpakken |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Levertijd | 30-50 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 30 sets per jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Verpakking Details | metalen frame met film |
|---|---|
| Levertijd | 1 maand |
| Betalingscondities | T/t, l/c |
| Levering vermogen | 100 set/sets per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Diaslag (mm) | 1500 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN 30 |
| Machinetype | Vier-kolom twee-Straal Hydraulische Pers |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |