| Functie | Het ruwe, fijne en spiegel oppoetsen van de buitenoppervlaktehoeken van diverse ronde metaalwerktuig |
|---|---|
| Polishable Deel | Buiten, bodem of rand van het werkstuk |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ450mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Snelheid | Werkstuksnelheid: 60-140r/min |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Verpakking Details | Zeewaardige verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 30-50 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 30 sets per jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Verpakking Details | Zeewaardige verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 30-50 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 30 sets per jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Databank van lasersnijprocessen | Databank van lasersnijprocessen |
|---|---|
| Lasersysteem | Maximum 3000 W |
| Machinetype | Roll -type vezel lasersnijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Specificatie | Volgens gootstenen |
|---|---|
| Verpakking Details | Zeewaardige verpakking |
| Levertijd | 30-50 werkdagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 30 set/sets per jaar |
| Energieverbruik | Laag |
|---|---|
| Applicatie | Kookgereiproductie |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
| Spanning | 380V |
| Besturingssysteem | PLC |
| Energieverbruik | Laag |
|---|---|
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Applicatie | Kookgereiproductie |
| Afmetingen | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Besturingssysteem | PLC |
| Verpakking Details | metalen frame met film |
|---|---|
| Levertijd | 1 maand |
| Betalingscondities | T/t, l/c |
| Levering vermogen | 100 set/sets per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Functie | Pot binnen het oppoetsen |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ400mm×300mm (Dia.×H) |
| Schurende Wielsnelheid | 2900r/min |
| Max. Grootte van Schurend Wiel | 200mm (Dia.), 160mm (Dikte) |
| Aantal van het Oppoetsen van Posten | 2-16 (volgens klantenvereisten) |