| Diaslag (mm) | 1500 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN 30 |
| Machinetype | Vier-kolom twee-Straal Hydraulische Pers |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Het schatten werkdruk van het hydraulische systeem | 20MPa |
|---|---|
| Hoofdcilinderkracht | 1500KN |
| Terugkeerkracht | 90KN |
| Kussenkracht | 500KN |
| Kussencilinder Max.pressure | 20MPa |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V facultatief |
| System | PLC |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 3 kw |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Diaslag (mm) | 1100-1 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | 4500 kN-1 |
| Type machine | Hydraulische persmachine |
| Systemen | Servo |
| Spanning | 380V/220V Facultatief |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Energieverbruik | Laag |
|---|---|
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Applicatie | Kookgereiproductie |
| Afmetingen | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Besturingssysteem | PLC |