| Materiaal | Was |
|---|---|
| Productnaam | Vaste polijstwas |
| Gewicht | Licht |
| Garantie | 1 jaar |
| Voorwaarde | nieuw |
| Functie | rand, Conor en tekenspoetsmiddel voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ250mm (Dia.) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ280mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Schurende Wielmotor: 5.5kw×1, 3kw×1 |
| Werkstuksnelheid | Schurend Wiel: (Regelbaar) 2860r/min |
| Functie | randpoetsmiddel voor metaalwaren |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ320mm×250mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ200mm×60mm (Dia.×Thickness) |
| Motor (voor) Macht | Schurende Wielmotor: 4kw×1 |
| Werkstuksnelheid | Schurend Wiel: (Regelbaar) 2900r/min |
| Functie | Binnenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ4000mm× (50-250) mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ220mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Werkstukmotor: 0.75kw×1 |
| Snelheid | Werkstuk: (Regelbaar) 28-140r/min |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan & dekking |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | Pan Lid ≤φ400mm×50mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Motormacht | Totale Macht: 11KW×2 |
| Snelheid | Schurende Snelheid: 2160r/min |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Toepassing | Industrieel |
|---|---|
| Capaciteit | Hoge Capaciteit |
| Productnaam | Schurende Stootkussenriem |
| Grootte | Aangepast |
| Structuur | Horizontaal |
| Functie | Buitenpoetsmiddel voor pan (Kant) |
|---|---|
| Posten | 4 |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ120mm×120mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ400mm (Dia.) |
| Motormacht | Schurende Wielmotor: 7.5kw×1 |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V facultatief |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |