| Verpakking Details | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd | 1-2 maand |
| Betalingscondities | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1 set |
| Merknaam | STAR POWER |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |