| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Databank van lasersnijprocessen | Databank van lasersnijprocessen |
|---|---|
| Lasersysteem | Maximum 3000 W |
| Machinetype | Roll -type vezel lasersnijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Databank van lasersnijprocessen | Databank van lasersnijprocessen |
|---|---|
| Lasersysteem | Maximum 3000 W |
| Machinetype | Roll -type vezel lasersnijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Verpakking Details | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, |
| Levering vermogen | 50000 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, |
| Levering vermogen | 50000 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Energieverbruik | Laag |
|---|---|
| Applicatie | Kookgereiproductie |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
| Spanning | 380V |
| Besturingssysteem | PLC |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |