| Gootsteentype | Dubbel - kom, enkele - kom |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productiviteit | Hoog |
| Stroomverbruik | 20 kW |
| Veiligheid | Hoog |
| Functie | Ovaal, driehoek, rechthoek, pompoen en andere gestalte gegeven metaalproducten van de rand - het sni |
|---|---|
| Max. Grootte van Werkstuk | Langste rand 600mm × H 300mm |
| Controlesysteem | NC controlesysteem |
| Machinemacht | Totale Macht: Ongeveer 10kw |
| Voeding | Vijf Lijn in drie stadia, 380V±10% 50Hz (volgens klantenvereisten) |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Lichaamsgrootte | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Stroom | 400W |
| De klem manier | pneumatische vergrendeling |
| de druk van de controlelucht | 0.2-1.0Mpa |
| Functie | Binnenpoetsmiddel voor pan |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | ≤φ4000mm× (50-250) mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schurend Wiel | ≤φ220mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Werkstuk Vergeldende Motor: 0.37kw×1 |
| Snelheid | Werkstuk: (Regelbaar) 28-140r/min |
| Functie | Het inter schuren voor metaalwaren |
|---|---|
| Posten | ≤ 12 |
| Grootte van Werkstuk | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Grootte van Schuurmiddel | Grootte van Schurende Wheel≤φ200mm (Dia.) |
| Motor (voor) Macht | Schurende Wielmotor: 7.5kw/4kw |
| Toepassing | Industrieel |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Afmetingen | 1000x1000x1800mm |
| Materiaal | Staal |
| Max Pressure | 100T |
| Capaciteit | Groot |
|---|---|
| Controle | automatisch |
| Materiaal | Staal |
| naam | Zandriem |
| Macht | Elektrisch |