| Databank van lasersnijprocessen | Databank van lasersnijprocessen |
|---|---|
| Lasersysteem | Maximum 3000 W |
| Machinetype | Roll -type vezel lasersnijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte van het product | Aanpasbaar |
| Modelnummer | SK - 001, SK - 002, etc. (aanpasbaar) |
| Type wasbak | Dubbele - kom, enkele - kom |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte van het product | Aanpasbaar |
| Modelnummer | SK - 001, SK - 002, etc. (aanpasbaar) |
| Type wasbak | Dubbele - kom, enkele - kom |
| Databank van lasersnijprocessen | Databank van lasersnijprocessen |
|---|---|
| Lasersysteem | Maximum 3000 W |
| Machinetype | Roll -type vezel lasersnijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Databank van lasersnijprocessen | Databank van lasersnijprocessen |
|---|---|
| Lasersysteem | Maximum 3000 W |
| Machinetype | Roll -type vezel lasersnijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Energieverbruik | Laag |
|---|---|
| Spanning | 380V/220V optioneel |
| Applicatie | Kookgereiproductie |
| Afmetingen | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Besturingssysteem | PLC |
| Functie | Het vastnagelen van de handvatten van vaatwerk en cookware |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | Dia.: φ140~φ400mm |
| Klinknagelplaatsing | Hand |
| Grootte van Klinknagel | Dia.: φ4mm~φ8mm |
| Machinemacht | Totale Macht: Ongeveer 4KW |
| Functie | Het vastnagelen van de handvatten van vaatwerk en cookware |
|---|---|
| Grootte van Werkstuk | Dia.: φ140~φ400mm |
| Normale Askracht | 12T |
| Hoofdcilinderslag | 100/150mm |
| Klinknagelplaatsing | Auto |