| Safety | High |
|---|---|
| Productivity | High |
| Equipment Configuration | Advanced |
| Product Name | Cookware Production Line |
| Production Capacity | High |
| Naam van het product | De Productielijn van roestvrij staalcookware |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C,D/P,T/T |
| Levering vermogen | 10 reeks/Reeksen per Maand |
| Merknaam | Star Power |
| Modelnummer | YZ28G0200T |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Machinetype | Hydraulische persmachine |
| Systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Het schatten werkdruk van het hydraulische systeem | 20MPa |
|---|---|
| Hoofdcilinderkracht | 1500KN |
| Terugkeerkracht | 90KN |
| Kussenkracht | 500KN |
| Kussencilinder Max.pressure | 20MPa |
| Diaslag (mm) | 1100-1 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | 4500 kN-1 |
| Type machine | Hydraulische persmachine |
| Systemen | Servo |
| Spanning | 380V/220V facultatief |
| Het schatten werkdruk van het hydraulische systeem | 20MPa |
|---|---|
| Hoofdcilinderkracht | 1500KN |
| Terugkeerkracht | 90KN |
| Kussenkracht | 500KN |
| Kussencilinder Max.pressure | 20MPa |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| terugkeerkracht (kn) | kN van 2000 |
| Machine Type | Hydraulische persmachine |
| Systemen | Servo |
| Spanning | 380V/220V Facultatief |
| Databank van lasersnijprocessen | Databank van lasersnijprocessen |
|---|---|
| Lasersysteem | Maximum 3000 W |
| Type machine | machines voor het snijden van glasvezels |
| Systemen | Servo |
| Spanning | 380V/220V Facultatief |
| Diaslag (mm) | 1500 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN 30 |
| Machinetype | Vier-kolom twee-Straal Hydraulische Pers |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Diaslag (mm) | 400 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN van 2000 |
| Type machine | Hydraulische persmachine |
| systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V facultatief |