| System | Servo |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 10 kw |
| Verpakking Details | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Voltage | 380V |
|---|---|
| Verpakking Details | metaalkader met film |
| Levertijd | 1 maand |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 100 Reeks/Reeksen per Maand |
| Het schatten werkdruk van het hydraulische systeem | 20MPa |
|---|---|
| Hoofdcilinderkracht | 1500KN |
| Terugkeerkracht | 90KN |
| Kussenkracht | 500KN |
| Kussencilinder Max.pressure | 20MPa |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productgrootte | Aanpasbaar |
| Modelnummer | SK - 001, SK - 002, etc. (aanpasbaar) |
| Gootsteentype | Dubbel - kom, enkele - kom |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productgrootte | Aanpasbaar |
| Modelnummer | SK - 001, SK - 002, etc. (aanpasbaar) |
| Gootsteentype | Dubbel - kom, enkele - kom |
| Productiesnelheid | Verstelbaar |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productgrootte | Aanpasbaar |
| Modelnummer | SK - 001, SK - 002, etc. (aanpasbaar) |
| Type spoelbak | Dubbele kom, enkele kom |
| Diaslag (mm) | 1500 |
|---|---|
| Terugkeerkracht (kN) | kN 30 |
| Machinetype | Vier-kolom twee-Straal Hydraulische Pers |
| systeem | Servo |
| Voltage | 380V/220V facultatief |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |
| Producttype | Dubbele kom/enkele kom (Gelijke kom/hoofd- en hulpkom) |
|---|---|
| Installatietype | Topmontage/aangepast |
| Komdiepte | Komdiepte 250-300 mm/aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (normaal) / 1,8-2,0 mm (verdikt)/aangepast |
| Gewicht | 10-15 kg/aangepast |