| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | Op maat |
| MOQ: | 50 |
| Prijs: | 100~150 |
| Payment Terms: | D/P,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 400/dag |
| Producttype | Dubbele Bak/Enkele Bak (Gelijke Bak/Hoofd- & Hulpbak) |
|---|---|
| Installatietype | Bovenop/Aangepast |
| Bakdiepte | 250-300mm/Aangepast |
| Paneeldikte | Roestvrij staal, ongeveer 1,2-1,5 mm (Regulier) / 1,8-2,0 mm (Verdikt)/Aangepast |
| Gewicht | 10-15kg/Aangepast |
| Kernmateriaal | 304 Roestvrij Staal (Voedselkwaliteit) / 316 Roestvrij Staal/Aangepast |
| Oppervlakteafwerking | Geborsteld / Gestraald / Handgehamerde Textuur/Aangepast |
| Lasproces | Laserlassen/Aangepast |