| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Supply Ability: | 100 Set/Sets per Month |
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Database met lasersnijprocessen | Database met lasersnijprocessen |
| Lasergeneratorsysteem | MAX 3000W |
| Machinetype | Roltype fiberlaser snijmachine |
| Systeem | Servo |
| Spanning | 380V/220V Optioneel |
| Afmetingen (L*B*H) | 2200*2400*4200mm |
| Maximale positioneersnelheid | 100m/min |
| Motorvermogen (kW) | 30kW |
| CNC-systeem (Inclusief Besturingssoftware) | FSUT 2000E |
| Automatisch volgsysteem | FSCUT |
| Database met lasersnijprocessen | Star Power Laser |
| Lasergeneratorsysteem | MAX 3000W |
| Handmatige lasersnijdkop | Raytools |
| Hoogflexibele kabelenergiekettingen, etc. | China |
| Afstandsbedieningshandvat | CC laser |