| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G-350 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 100 Reeks/Reeksen per Maand |
Productbeschrijving:
Verpakken met film en verpakken met een gefumigeerde houten behuizing of met een pallet met een staalframe voor de container.
Snelle details:
1Gratis technische ondersteuning voor het hele leven.
2Onderhoud en opleiding op één locatie beschikbaar (vliegticket heen en weer, voedsel, accommodatie, salaris gedekt door de koper)
Specificaties:
| productnaam | stainlees staal schijf autofeeder |
| werkstukdia. | Ik heb je nodig.200Ik heb het gedaan.520mm |
| dikte van het werkstuk | ≤ 3 mm |
| verzilvering | rollen, rubberrol, gelijkmatig en vloeiend olieren |
| totaal vermogen | 3.4 kW |
Voordelen:
![]()